Kurumsal

Kurumsal

We Automate Your Production

Kurumsal

NOVİ Robot Teknolojileri 2013 yılında İstanbul ‘ da, robotlu otomasyon konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Robotik Otomasyon sektöründe yaklaşık 10 yıldır edindiğimiz tecrübemizi, alanında uzman teknik kadromuzla birlikte değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Novi Robotik olarak otomotiv başta olmak üzere otomotiv yan sanayi, tarım aletleri, cam, gıda, ulaşım, metal ve ağır metal gibi sektörlerde hizmet vermekteyiz. Tecrübe edindiğimiz başlıca uygulamalar arasında Robotlu Gazaltı kaynağı ve punta kaynağı, Robotlu lazer kesim ve kaynağı, Boyama, Taşıma, Paletleme, Paketleme, Vidalama gibi prosesler gelmektedir.

Hizmet verdiğimiz alanlar ise Tasarım, Projelendirme, İmalat, Montaj, Robot programlama, PLC programlama, Elektrik başta olmak üzere projenin hemen her aşamasını oluşturmaktadır.

VİZYONUMUZ

Uygulama yapılan projenin gerektirdiği şartları en üst düzeyde dikkat ve tecrübeyle sahaya yansıtmayı vizyonumuz kabul etmekteyiz. Ayrıca Robotik Otomasyon alanında günümüzün getirdiği yenilikleri edindiğimiz tecrübe ile birleştirerek müşterilerimize sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmak başlıca amacımızdır.

MİSYONUMUZ

  • Kalitemizi arttırmak ve sürekliliği sağlamak,
  • Müşterilerimizle sürekli iletişimde olup, beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak,
  • Projelerimizde çevreye duyarlı ve topluma saygılı olmak,

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak
  • Müşteri beklentilerini eksiksiz ve tam zamanında cevaplamak,,
  • Ar-ge çalışmalarına önem vererek, teknolojideki gelişmelerden sürekli haberdar olmak

Bize Ulaşın!

Sepetlipınar, Deniz Sk. No:18 41275, 41275 Başiskele/Kocaeli

+90 262 324 66 83

info@novirobotics.com

www.novirobotics.com

Robotik Uygulamalar

Robotik otomasyon Sistemleri konusunda sadece başlangıçta değil, hizmet sonrası süreç içerisinde de servis ve destek garantisi vermekteyiz.